K V K

Yükleniyor

MART AYI POZİSYONLARI

Projeler Departmanı

Kalite ve Verimlilik Kulübü farklı sektörlerin güncel konularına değinerek oluşturduğu eşsiz projelerini yalnızca liderleri ile değil aktif olarak rol almak isteyen üyeleriyle beraber hayata geçirir. Her etkinlik için oluşturulan içerik ve organizasyon takımlarına bu unutulmaz tecrübeyi yaşamak isteyen tüm üyeler katılabilir, bu sayede gerçek bir projenin oluşumunun her aşamasında bulunarak etkinliğin mimarlarından biri olmanın haklı gururunu yaşayabilirler. Etkinliklerin içinde organizasyon takım üyesi olarak bulunan üyeler kendilerini geliştirecekleri, keşfedecekleri, inisiyatif alacakları bir deneyimi edinme fırsatı bulabilirler. 

Ünlü Takımı

Söyleşiler ve etkinliklerimizdeki “Inspiring Talk” oturumlarını gerçekleştirmek üzere ünlüler ile iletişime geçecek takımdır.

Pozisyon İçin Gereklilikler

● Takım çalışmasına yatkın olmak

● Google Spreadsheet kullanmayı bilmek
● Mail kullanımına hakim olmak 
● Sorumluluk bilinci ve görev aidiyeti 
● Araştırmaya hevesli olmak
● Sosyal medyaya ve ünlülere hakim olmak

Çekiliş Takımı

Kalite ve Verimlilik Kulübü, sosyal medya platformlarında ve etkinliklerinde düzenlenecek çekilişleri arayacak takımdır.

Pozisyon İçin Gereklilikler

● Takım çalışmasına yatkın olmak

● Google Spreadsheet kullanmayı bilmek
● Mail kullanımına hakim olmak 
● Sorumluluk bilinci ve görev aidiyeti 
● Araştırmaya hevesli olmak

Case Yıldız’24 Organizasyon Takımı

Case Yıldız’24 ün etkinlik günü organizasyonunda görev alacak takımdır. Etkinliğin yapılacağı mekanın etkinliğe hazır hale getirilmesi, konuşmacı ve yarışmacılarla birebir iletişim kurulup ilgilenilmesi, katılımcı takibi, oturum koordinasyonu, etkinliğin sunumu, fuaye alanı organizasyonu, araç gereçlerin lojistiği vs. gibi birçok görev sahibi olunacaktır.

Pozisyon İçin Gereklilikler

● Takım Çalışması
● Organizasyon Becerisi
● İletişim Kabiliyeti
● Planlı ve Dakik Olma
● Kriz Yönetimi
● Yüksek Motivasyon
● Takip Becerisi

Case Yıldız’24 Stant Takımı

22-23 Nisan tarihinde gerçekleşecek Case Yıldız etkinliğinin Stant Takımı’dır. Stant Takımı, Case Yıldız etkinliğimizin içeriğini Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine anlatıp tanıtımını yapacağımız, başvurusunu toplayacağımız takımdır.

Pozisyon İçin Gereklilikler

İletişim Becerisi


Yüksek Motivasyon
Fiziksel Dayanıklılık 
Takım Çalışması
Sorumluluk Bilinci
Dakik olma

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.