K V K

Yükleniyor

“Case Yıldız’24” Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleşen unutulmaz bir deneyimdir. Bu vaka analizi etkinliğimiz, otel konaklaması eşliğinde 2 gün 4 şirket 4 vaka şeklinde gerçekleşmektedir. Etkinliğe başvuran kişiler arasından yaklaşık 20-24 kişilik bir ekip, büyük ve tanınmış şirketlerin karmaşık vakalarını 4-5 kişilik takımlar halinde çözerek üst düzey jürilerin karşısında sunum yapma ve feedback alma şansına sahip olurlar.

Her bir vaka sonunda, kazanan takımın yarışmacıları bireysel puanlarını artırarak ödül havuzundan alacakları ödülleri yakalamak için yarışırlar. Her vaka sonrası takımlar değişir. Katılımcılar takımlar halinde yarışıyor olsalar da puanlama bireysel olarak gerçekleşiyor. Tüm bu çaba ve tutku sonunda en yüksek puana sahip olan yarışmacı, yüksek lisans bursu ödülünün sahibi olma fırsatını elde eder. Yüksek lisans bursu dışında ödül havuzunda diğer katılımcılar için de çeşitli büyük ödüller yer almaktadır.

Etkinlik konaklamalı şekilde gerçekleşir, katılımcılardan hiçbir ücret talep edilmeden, 2 gün boyunca otelde kalma ayrıcalığı sunulur. Böyle bir ortam katılımcılar arasında sıkı bağlar kurulmasına ve eğlenceli bir atmosferin oluşmasına katkı sağlar.

Case Yıldız sadece bir yarışma değil, aynı zamanda vaka analizi üzerine eğitimler, workshoplar ve networking oturumlarının yer aldığı kapsamlı bir etkinlikler serisidir. Bu etkinlikler, katılımcılara sadece yarışma deneyiminin ötesinde değerli bilgi ve beceriler kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda iş dünyasının önde gelen isimleriyle tanışma ve bağlantı kurma fırsatı sunar.

Case Yıldız, katılımcılarına unutulmaz bir macera sunar ve onları başarıya doğru bir adım daha yaklaştırır. Bu yıl, yaratıcı düşünme, stratejik analiz ve problem çözme becerilerinizi test etme ve geliştirme şansını kaçırmayın!

Duyurular ve daha fazlası için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.