Dijital YGA Zirvesi 2020 başvuruları açıldı!

Çift Kanatlı girişimciler ve yatırımcılar bu zirvede buluşuyor. Çift kanatlı projeler İstanbul’dan dünyaya yayılıyor.

Bu sene Zirve sanal deneyimlerle çok daha interaktif olacak.

Her sene Zorlu PSM’de gerçekleşen YGA Zirvesi’ne kapasiteden dolayı 3000 kişi katılabiliyordu. Bu sene dijital zirvedeki 10.000 katılımcıdan biri olabilirsiniz.

Katılımcılar anlık soru sorabilecek, anketlere katılabilecek ve aralarda YGA’lılar ile sohbet edebileceksiniz.

Girişimcilik alanında dünyanın önde gelen çift kanatlı girişimcileri ve yatırımcılarını dinleme fırsatınız olacak.

Gençler ve kendini genç hissedenler, bu sene Zirve’ye lise ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra, master ve doktora öğrencileri, girişimciler ve şirketlerde çalışan genç profesyoneller de katılabilecek.

Sen de bu hayale ortak olmak için, hemen başvur!                                     

Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://www.yga.org.tr/tr/zirve

Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Future Booster’20, 1-2 Aralık 2020 tarihlerinde online’da öğrencilerle buluşuyor.
Future Booster’20 ilk gününde her oturumda farklı trend konularla öğrencilere güncel konular hakkında bilgi sahibi olma, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gelişen dünyaya ayak uydurma, interaktif fuar alanında sorularına yanıt alma ve sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor. 2.gününde ise katılımcılara bakış açılarını genişletecek workshoplara katılma fırsatı sunuyor. Gelişen dünyayı yakalamak ve alanında uzman konuşmacılarla bir araya gelmek için kayıt olmayı unutma!

Kayıt Ol!

İletişim hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Peki iletişim kurarken istediğimizi tam anlatabiliyor muyuz? Konuşurken etkili olmayı, doğru iletişim kurmayı, odak noktası olmayı öğrenmek istemez miydin? 12 Kasım Perşembe 19.30’da gerçekleştireceğimiz İletişim Becerisi ve Network Kurma eğitimine sen de katıl ve LC Waikiki Gelişim Mentoru Tayfun Saltaş ile en önemli noktaları interaktif bir şekilde öğren!

Türkiye EMT tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en eski öğrenci vaka çözme yarışması olan Vaka Analizi Yarışması’nın Yıldız Teknik Üniversitesi Yerel Elemesi bu yıl 21 Kasım’da gerçekleşecek!

Arkadaşlarını topla 3-4 kişilik takımını oluştur veya bireysel başvuru yap, ekip arkadaşlarını biz bulalım.

Deneyimli jüriler eşliğinde önce yerel elemeden geç, ardından Koç Üniversitesi’nde gerçekleşecek büyük finalde takımınla birlikte Yıldız Teknik Üniversitesi’ni temsil et ve büyük ödülü kazanma şansı yakala! Başvuru için buraya tıkla!
Son başvuru tarihi: 16 Kasım 2020!


Avrupa’nın en büyük ve en prestijli vaka analizi yarışmasında yer almak istiyorsan Yerel Grup Istanbul-Yildiz olarak düzenlediğimiz TIMES Online Yerel Elemeleri tam sana göre!

5 Aralık’ta yerel elemelere katıl ve Yılın Endüstri Mühendisliği öğrencileri unvanını almak için ilk adımı at! Takımınla beraber buraya tıklayarak başvurabilirsin! Başvuru için son tarih 1 Aralık! 

  • Üniversite hayatı nasıl yaşanır?
  • İş hayatına kendimizi nasıl hazırlarız?
  • Kendimizi nerede, nasıl ve hangi konularda geliştirmeliyiz?

gibi öğrencilerin ilerideki hayatlarında cevabına ihtiyaç duyacakları soruları yanıtladığımız, her öğrencinin üniversite hayatını dolu dolu yaşayabilmesini amaçladığımız  Üniversite 101 etkinliğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Umut Rıfat Tuzkaya’nın, Ayşe Nihal Köseoğlu, Ömür Kahraman ve Onur Kemal Koç’un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğimizi aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz!

Kaan Kural’la sizden gelen sorularla eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdik. İyi seyirler dileriz!

  • Üniversite hayatı nasıl yaşanır?
  • İş hayatına kendimizi nasıl hazırlarız?
  • Kendimizi nerede, nasıl ve hangi konularda geliştirmeliyiz?

gibi öğrencilerin ilerideki hayatlarında cevabına ihtiyaç duyacakları soruları yanıtladığımız, her öğrencinin üniversite hayatını dolu dolu yaşayabilmesini amaçladığımız  Üniversite 101 etkinliğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Umut Rıfat Tuzkaya’nın, Ayşe Nihal Köseoğlu, Ömür Kahraman ve Onur Kemal Koç’un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğimizi buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz!