unnamed

LC Waikiki E-ticaret Ideathon 2021 başvuruları devam ediyor!

E-Ticaret’in geleceğini şekillendirmek için harika bir fikrim var ama fikrimi kim dinler diyorsan, seni dinlemek için sabırsızlanıyoruz!

18-25 yaş aralığında en az 2, en fazla 5 kişiden oluşacak ekibinizi kurun, başvurunuzu yapın, ön değerlendirme sonrası finalde yarışarak büyük ödüllerin sahibi olma şansını yakalayın.

Ödüller:

 1. 25.000 TL
 2. 15.000 TL
 3. 10.000 TL

Son Başvuru: 31 Ekim 2021

Detaylı bilgi ve başvuru için: https://ideathon.lcwaikiki.com

HEMEN BAŞVUR

Gerçek Tecrübe Odaklı Liderlik Serüveni 23, Akademi 23 kapsamındaki Arçelik vaka çalışmasıyla devam ediyor! 🤩 Arçelik yöneticileri tarafından verilecek online eğitimler, Arçelik Deneyim Mağazası ziyareti ve Arçelik CEO’su Can Dinçer’le ‘Round Table’; hepsi bu serüvende seni bekliyor! 🏻Bu deneyimin bir parçası olmak için hemen başvur. 🏼‍🧑🏻‍

https://yirmiuc.org/akademi23/

DefineX Hiring Day (Business Analyst) Başvuruları İçin Son Gün!

Üniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan, kod yazmadan teknolojinin geleceğine yön vermek istiyorsan;

👉DefineX Hiring Day’de vaka çalışmalarına ve mülakatlara katıl
👉Etkinlik günü teklifi alma fırsatını yakala!

Kayıt Ol: https://talentopia.co/etkinlik-detay/definex-hiring-day/

Kariyerine eşsiz bir deneyim eklemek isteyen öğrencilere müthiş bir haberimiz var!

METRO Experience ile #İşinMutfağında, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle birlikte METRO Türkiye’yi, perakende ve gastronomi sektörlerini yakından tanıma şansı yakalayacaksın. 

Bireysel olarak başvurduğun program kapsamında farklı kişilerle bir grup olacak ve verilen projeyi programın ikinci gününde tamamlayıp sunman beklenecek. 

Grup çalışmasını deneyimleyerek yeni bakış açıları geliştirme şansı yakalayacağın, perakende sektörünü yakından tanıyıp kendi iş ağını kurma fırsatı elde edeceğin bu eşsiz programa davetlisin.  

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: mtstaj.co/metroexperience

TUSAŞ ve TUSAŞ’ta kariyer ile ilgili merak ettiğin tüm soruları CEO’ya sorarak öğrenmek ister misin?
 
4 Mayıs Salı günü saat 15.00’te TUSAŞ Yönetim Kurulu Üyesi & Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil merak edilen soruları yanıtlayacak. 
 
Tüm sorularını mtstaj.co/ceoyasor sitesi üzerinden başvurarak sorabilirsin! 
Sen de sorularını CEO cevaplasın istiyorsan başvurmayı unutma!

Reckitt Türkiye’deki departmanları yakından tanıyabileceğin, alanında uzman kişiler ile bir araya gelerek kendini geliştirebileceğin, iş hayatı ve kariyer basamakları hakkında birçok bilgi edineceğin, farklı pencereler açarak geleceğini planlayabileceğin Reckitt Camp için hazır mısın?

CV hazırlama ve mülakat teknikleri eğitimlerinden vaka çalışmasına her anı dolu dolu geçecek Reckitt Camp’e hemen başvur!

Üniversitelerin 3, 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin katılabildiği bizz@kampüs’te başvuru heyecanı başladı. Bu sene onuncusu gerçekleştirilecek yarışmada yenilikçi fikirler Ülker Hanımeller için yarışacak. Son başvuru tarihi 11 Nisan… Detaylar www.bizzkampus.com adresinde

WhatsApp Image 2021-04-06 at 12.47.48 (1)

Denetimi daha yakından tanımak ve bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan Finans Audit Pro Kariyer Yolculuğu senin için burada!

Denetim alanını en verimli şekilde tecrübe edebilmen için özel olarak tasarlanan bu programla, Denetimi Tanıma Günü’ne katılarak teftiş kurulunun ekip yapısını ve çalışma şekillerini doğrudan öğrenebilir, Teftiş Kurulu Yöneticileri ile tanışarak merak ettiğin bütün soruların cevaplarını bulabilirsin.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın!

23-twitter-tk

Gerçek Tecrübe Odaklı Liderlik Serüveni 23, fark yaratan liderlerin 20’li yaşlarındaki ilham verici hikayeleriyle 8 Nisan’da başlıyor. Zirve, akademi, kamp ve saha projeleriyle 1 yıl sürecek programın bir parçası olmak istersen, hemen kayıt ol!

999

23. Ulusal Kalite Günleri oturum planı belli oldu! Alanında uzman isimlerin ilham dolu konuşmalarını kaçırmayın! Gün içindeki oturumlarla beraber Ayşe Begüm Onbaşı, Mehtap Algül ve Yılmaz Vural’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan akşam etkinliklerine katılmayı unutmayın! 8-9-10 Mart’ta internet sitemizde yerinizi alın!

Yapı Kredi’den kariyer hedefi yüksek olanlar için yepyeni bir online yetenek programı: Kampüs.exe!

Bu benzersiz deneyimde yerini almak istiyorsan hemen başvur!”

23.Ulusal Kalite Günleri, alanında lider isimleri konuk ederek geleceğin mimarları olan öğrencilerle bir araya getiriyor! “Zirvedekiler” temasıyla 8-9-10 Mart’ta düzenlenecek Ulusal Kalite Günleri, katılımcılarına farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor. Alanında lider isimlerin ilham veren konuşmalarını ve tecrübelerini dinleme fırsatını kaçırmamak için kayıt olmayı unutma!

Trendyol Talent Program başlıyor!

Kendi potansiyelini keşfedeceğin benzeri olmayan bir deneyime hazır mısın?

Parçası olacağın projeler milyonların hayatına dokunacak; mentorların desteğiyle ufkunu genişletip, benzersiz deneyimler kazanacaksın.

Türkiye’de pozitif etki yaratmayı amaçlayan tutkulu bir ekibin parçası olarak dijital ekosistemi büyütme yolunda sen de hayallerini gerçekleştireceksin.

Hemen yerini al, geleceğin fırsatını kaçırma! Trendyol Group için detaylar ve başvuru linki: https://lnkd.in/eNJep3V

Trendyol Teknoloji için detaylar ve başvuru linki: https://lnkd.in/e7XXY5w

Sanal Kariyer Fuarı başlıyor!

24 Şubat’ta birçok lider şirketle dilediğin yerden görüşüp & yöneticileriyle tanışabilirsin. Anbean tarafından düzenlenen bu etkinlik için 👉 sanalkariyerfuari.com üzerinden hemen kaydol, soruların cevapsız kalmasın!

Türk Hava Yolları’ndan 1 kişiye Avrupa gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansı!

Kampanyaya Askıda Ne Var’ın Instagram sayfasındaki paylaşım ile katılabilirsiniz. Katılım detayları için tıklayın!

Türkiye’nin tedarik zinciri alanında düzenlenen en prestijli ve tek uluslararası etkinliği olma özelliği taşıyan International Supply Chain Camp bu sene 16.sı ile 18-20 Şubat’ta katılımcılarını bekliyor. Üretimden satışa, ticaretin kalbi tedarik zincirinin zirvesinde yer alan firmalar, üst düzey yöneticileri, ülkenin dört bir yanından katılımcılar ile buluşuyor. Kayıt olmayı unutmayın!

 • Bilgisayar, Yazılım mühendislikleri başta olmak üzere,
 • Üniversitelerin üçüncü veya dördüncü sınıfında okuyorsan,
 • Yazılım, ürün geliştirme, iş zekası ve veri analitiği, bilgi güvenliği, siber savunma gibi alanlarda kariyer hedeflerin varsa,
 • Milyonların hayatını etkileyen bir proje fabrikasında deneyim için,

DAHİ olmaya hazır mısın?

Başvuru için tıklayın.

Gelecek sana saygı duysun diye QNB Finansbank Career, bilgisayarına ya da mobil cihazına geliyor.

Online etkinliklerde hem QNB Finansbank yöneticileriyle buluş hem de Unlearn Academy “Geleceğini Tasarla” webinarına katıl!

Peki QNB Finansbank Career webinarında seni neler bekliyor?
-Hızlı ve kapsamlı bir gelecek özeti
-Bugünün teknolojileri ve geleceğe etkileri
-Gelecekte bizi bekleyen gelişmeler neler?
-Geleceğin mesleklerine geri sayım
-Gelecekteki yetkinlikler neler olacak?
-Geleceğini planlamanın püf noktaları neler?

Ayrıca Gelişim Kanvası’nı doldurarak kendini değerlendirme ve değişen dünyada şimdiden yerini alma şansı da Career’da seni bekliyor.

Haydi sen de Career’a başvur, şimdiki seni gelecekteki senle tanıştır!

Case Yıldız’20 28-29 Aralık’ta gerçekleşecek, yarışmacıların farklı sektörleri konu alan vakaları çözeceği vaka analizi yarışmamızdır. Başvurular bireysel olarak yapılacak olup, katılımcılar her vakada farklı insanlarla grup olacaktır. İki aşamalı gerçekleşecek eleme sürecinde ilk aşamada cv gönderecek olan katılımcılar, ikinci aşamada mini vaka çözdükten sonra yarışmaya katılmaya hak kazanabilecekler. Her vaka sonucu kazanan takımın aldığı puanlar, gruptaki yarışmacıların bireysel olarak hanelerine işlenmekte ve yarışma genelinde hanesine en çok puan yazdıran ilk üç yarışmacı büyük ödüllerin sahibi olacaktır. Case Yıldız’20 Türkiyenin farklı üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek. Networking oturumu ve workshoplarla beraber yarışmacılarımızı dopdolu iki gün bekliyor!

Dijital YGA Zirvesi 2020 başvuruları açıldı!

Çift Kanatlı girişimciler ve yatırımcılar bu zirvede buluşuyor. Çift kanatlı projeler İstanbul’dan dünyaya yayılıyor.

Bu sene Zirve sanal deneyimlerle çok daha interaktif olacak.

Her sene Zorlu PSM’de gerçekleşen YGA Zirvesi’ne kapasiteden dolayı 3000 kişi katılabiliyordu. Bu sene dijital zirvedeki 10.000 katılımcıdan biri olabilirsiniz.

Katılımcılar anlık soru sorabilecek, anketlere katılabilecek ve aralarda YGA’lılar ile sohbet edebileceksiniz.

Girişimcilik alanında dünyanın önde gelen çift kanatlı girişimcileri ve yatırımcılarını dinleme fırsatınız olacak.

Gençler ve kendini genç hissedenler, bu sene Zirve’ye lise ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra, master ve doktora öğrencileri, girişimciler ve şirketlerde çalışan genç profesyoneller de katılabilecek.

Sen de bu hayale ortak olmak için, hemen başvur!                                     

Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://www.yga.org.tr/tr/zirve

KVK Akademi olarak, Gelecekteki kendimizle tanışacağımız, potansiyelimizin farkına varacağımız workshopumuzda profesyonel koç Kemal Başaranoğlu bizlerle olacak.

Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Future Booster’20, 1-2 Aralık 2020 tarihlerinde online’da öğrencilerle buluşuyor.
Future Booster’20 ilk gününde her oturumda farklı trend konularla öğrencilere güncel konular hakkında bilgi sahibi olma, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gelişen dünyaya ayak uydurma, interaktif fuar alanında sorularına yanıt alma ve sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor. 2.gününde ise katılımcılara bakış açılarını genişletecek workshoplara katılma fırsatı sunuyor. Gelişen dünyayı yakalamak ve alanında uzman konuşmacılarla bir araya gelmek için kayıt olmayı unutma!

Kayıt Ol!

İletişim hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Peki iletişim kurarken istediğimizi tam anlatabiliyor muyuz? Konuşurken etkili olmayı, doğru iletişim kurmayı, odak noktası olmayı öğrenmek istemez miydin? 12 Kasım Perşembe 19.30’da gerçekleştireceğimiz İletişim Becerisi ve Network Kurma eğitimine sen de katıl ve LC Waikiki Gelişim Mentoru Tayfun Saltaş ile en önemli noktaları interaktif bir şekilde öğren!

Türkiye EMT tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en eski öğrenci vaka çözme yarışması olan Vaka Analizi Yarışması’nın Yıldız Teknik Üniversitesi Yerel Elemesi bu yıl 21 Kasım’da gerçekleşecek!

Arkadaşlarını topla 3-4 kişilik takımını oluştur veya bireysel başvuru yap, ekip arkadaşlarını biz bulalım.

Deneyimli jüriler eşliğinde önce yerel elemeden geç, ardından Koç Üniversitesi’nde gerçekleşecek büyük finalde takımınla birlikte Yıldız Teknik Üniversitesi’ni temsil et ve büyük ödülü kazanma şansı yakala! Başvuru için buraya tıkla!
Son başvuru tarihi: 16 Kasım 2020!


Avrupa’nın en büyük ve en prestijli vaka analizi yarışmasında yer almak istiyorsan Yerel Grup Istanbul-Yildiz olarak düzenlediğimiz TIMES Online Yerel Elemeleri tam sana göre!

5 Aralık’ta yerel elemelere katıl ve Yılın Endüstri Mühendisliği öğrencileri unvanını almak için ilk adımı at! Takımınla beraber buraya tıklayarak başvurabilirsin! Başvuru için son tarih 1 Aralık! 

 • Üniversite hayatı nasıl yaşanır?
 • İş hayatına kendimizi nasıl hazırlarız?
 • Kendimizi nerede, nasıl ve hangi konularda geliştirmeliyiz?

gibi öğrencilerin ilerideki hayatlarında cevabına ihtiyaç duyacakları soruları yanıtladığımız, her öğrencinin üniversite hayatını dolu dolu yaşayabilmesini amaçladığımız  Üniversite 101 etkinliğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Umut Rıfat Tuzkaya’nın, Ayşe Nihal Köseoğlu, Ömür Kahraman ve Onur Kemal Koç’un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğimizi aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz!

Kaan Kural’la sizden gelen sorularla eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdik. İyi seyirler dileriz!

 • Üniversite hayatı nasıl yaşanır?
 • İş hayatına kendimizi nasıl hazırlarız?
 • Kendimizi nerede, nasıl ve hangi konularda geliştirmeliyiz?

gibi öğrencilerin ilerideki hayatlarında cevabına ihtiyaç duyacakları soruları yanıtladığımız, her öğrencinin üniversite hayatını dolu dolu yaşayabilmesini amaçladığımız  Üniversite 101 etkinliğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Umut Rıfat Tuzkaya’nın, Ayşe Nihal Köseoğlu, Ömür Kahraman ve Onur Kemal Koç’un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğimizi buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz!