• EMT Yıldız

Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü EMT’nin kurucu üyelerinden biri olmakl birlikte kuruluşundan bu yana aktif bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Her sene Vaka Analizi Yarışması düzenlemekte, yarı finale ve finale kadar gidebilen takımlar çıkarmaktadır. Ayrıca sene içerisinde gerçekleşen Genel Kurulların tümüne başta temsilci olmak üzere kalabalık bir kitle ile katılım göstermektedir.
Geçtiğimiz sene 360 Derece Trend Takibi isimli seminer Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenmiş ve yüksek bir katılımcı kitlesi ile tamamlanmıştır.
Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü EMT ile olan bağlarını korumakta ve giderek güçlendirmektedir. Bunu yaparken de EMT ağına yeni networkler kazandırmakta, var olan networkten yararlanmakta ve topluluğun gelişmesi için çalışmalar yapmaktadır.

  • Tecrübeler Önemlidir !

    Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

  • En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü

    Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü,Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” seçildi.

Background Image