https://www.youtube.com/watch?v=XHOmBV4js_EESTIEM

ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management), Avrupa Endüstri Mühendisliği ve İşletme Öğrencileri başta olmak üzere ilgili bölümlerdeki öğrenciler arasında kişisel, mesleki ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak ilişkiler kurmayı amaçlayan bir organizasyondur. Topluluk bünyesinde bulunan 75 yerel grup tarafından düzenlenen sayısız etkinlik sayesinde ESTIEM yaklaşık 60.000 öğrenciye Avrupa’nın çeşitli bölgelerine seyahat etme ve kendilerini geliştirme fırsatı sunar.

ESTIEM Size Ne Sunar?

  • 50€ gibi uygun fiyatlarla yurt dışına çıkma şansı
  • İngilizcenizi profesyonel bir şekilde geliştirme fırsatı
  • Farklı kültürleri, şehirleri ve insanları tanıma olanağı
  • Avrupa’nın birçok yerinden kalıcı dostluklar
  • Kişisel ve mesleki gelişiminizi destekleyecek akademik, kültürel ve kariyer alanlarında çeşitli etkinliklere katılma fırsatı

Local Group Istanbul-Yildiz

LG Istanbul-Yildiz, ESTIEM bünyesinde bulunan 75 yerel gruptan biridir. 2001 yılından beri çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor ve Avrupa’dan misafirler ağırlayarak hem ülkemizi tanıtıyor hem de yeni dostluklar ediniyoruz.

Geçtiğimiz sene düzenlediğimiz kültürel ve akademik etkinlikler sayesinde yaklaşık 13 ülkeden öğrenci ağırlama fırsatı elde ettik. Ayrıca üyelerimizi yurtdışında düzenlenen etkinliklere göndererek farklı kültürler tanımalarını, düzenlediğimiz geziler ve eğitimler sayesinde de çeşitli yetkinlikler edinmelerini sağlıyoruz.

TIMES (Tournament in Management and Engineering Skills)

TIMES 350+ takımın ve toplamda 1000+ kişinin yarıştığı Avrupa çapında düzenlenen bir vaka analizi yarışmasıdır. Tamamı İngilizce gerçekleşen yarışmanın ilk aşaması olan yerel elemeleri her sene düzenlemekteyiz. Final turunda birinci olan takım ise “IEM Student of The Year” ünvanını kazanır.

Etkinliklerimiz:

Bir cevap yazın