• ESTIEM Hakkında

ESTIEM (EuropeanStudents of IndustrialEngineeringand Management) Avrupa’da endüstri mühendisliği ve işletme öğrencileri arasında bağ kuran tek öğrenci topluluğudur.Şu an 31 ülkede 79 yerel grubu bulunan ESTIEM toplamda 60.000 IEM (Endüstri Mühendisliği ve İşletme) öğrencisi içeren bir networke sahiptir. Amacımız Endüstri Mühendisliği ve İşletme öğrencileri arasında Avrupa çapında ilişkiler kurulmasını sağlamak, öğrencilerin bireysel ve profesyonel alanda gelişmesine yardımcı olmaktır.

ESTIEM, çeşitli komiteler ve projelere sahiptir. Komitelerin amacı kendi konularıyla ilgili ESTIEM yönetim kuruluna yardımcı olmak iken, projeler dâhilinde her yıl farklı üniversitelerde 120’yi aşkın etkinlik düzenlenir. Bu etkinliklerden bazıları akademik veya iş hayatına dönük iken, bazıları tamamen ev sahibi ülkenin kültürünü tanımaya ve ilişkileri güçlendirmeye yöneliktir. Bizler bunu başarmak için aktiviteler ve etkinlikler organize ediyoruz, uluslararası iletişim ve kültürler arası değişim sağlayan bir platform sağlıyoruz. IEM konseptinin tanıtımınıöğrenciler, şirketler ve kurumlar arasında bağlantılar kurarak yapıyoruz.
Daha fazla bilgi için www.estiem.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Tecrübeler Önemlidir !

    Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

  • En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü

    Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü,Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” seçildi.

Background Image