• Ulusal Kariyerimin Kimyası

 

 

“Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” ünvanlı Kalite ve Verimlilik Kulübü 2009’dan bugüne her yıl düzenlediği Ulusal Kariyerimin Kimyası ’nın bu sene 10.suna imza atıyor.

 

Her sene Kimya sektörünün önde gelen firmalarının yöneticilerini ve profesyonellerini, dev salonda ağırlayan Ulusal Kariyerimin Kimyası; Türkiye’nin; Kimya ve alt dallarında okuyan öğrencileri ve mezunları, aynı zamanda kariyerine idari pozisyonlarda yön vermek isteyen bütün mesleklerden katılımcılarıyla bir araya geliyor!
Eğitici seminerlerin yanında interaktif kurumsal etkinlikler, kendinizi ve yeteneklerinizi sınayabileceğiniz çalışmalar, ve firmalar ile direkt iletişime geçerek merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz, kariyer ve deney fuarı ile katılımcılarını ağırlayacak.

 

Ulusal Kariyerimin Kimyası’nın içeriği:

-Seminerler,

-Workshop’lar,

-Teknik Gezi (Şişecam);

gibi dopdolu ve interaktif bir şekilde geliyor.

 

Seminer İçeriğindeki Firmalarımızdan Bazıları:

– Abdi İbrahim Otsuka

– Unilever

– Pfizer

– L’oreal

– Néstle
*Teknik Gezi günü 13 Aralık’tır.

Ulusal Kariyerimin Kimyası, kariyer hayatına önem veren herkese ve kişisel  gelişimine önem veren  üniversite öğrencilerine farklı bakış açıları kazandırıp, yeni ufuklar ve fırsatlar açmak için, katılım sertifikası ile katılımcılarını bekliyor!