• Lise Sunumu Projesi

EMT Lise Sunumu Projesi, endüstri mühendisliğinin tanınırlığını ve saygınlığını arttırma hedefi ve sorumluluğu doğrultusunda başlatılan ve devam ettirilen bir sosyal sorumluluk projesidir. Proje kapsamında üye topluluklarının bulunduğu lokasyonlarda ve çevre illerde yılda 40’tan fazla liseye ve dershaneye ziyaretlerde bulunarak öğrencilere, bir endüstri mühendisinin hangi vasıflara sahip olması gerektiği ve çalışma ortamları örneklerle anlatılmakta, çeşitli video ve görsellerle desteklenmekte; iş alanı, eğitim süreci ve sonrasında kişisel gelişim gibi konuları içeren sunumlar gerçekleştirilmektedir.

  • Tecrübeler Önemlidir !

    Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

  • En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü

    Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü,Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” seçildi.

Background Image