• Mezunlarımızdan KVK

Tuba BAYRAKTAR
Aktif Yılları: 1997-2000
KURUCU ÜYE

Kulübün kurulma çalışmaları, EMÖS ve TEMÖB organizasyonları sayesinde insan ilişkileri ve iletişim konusunda kendimi geliştirdim. Çok güzel arkadaşlıklar edindim. KVK’yı kurabilmek ve yaşatabilmek bizler için güzel bir hayaldi ve gerçek oldu. Bugün hala aynı güzel enerji ile varlığını devam ettirmesinden gurur duyuyorum.

Hala devam ettirdiğim sağlam dostluklar, özgüven, ekip çalışması becerisi gibi değerlerin yanında, KVK benim için okulun yerine koyduğum bir kurumdu. Üniversiteden bir hikayesi olan adam olarak mezun olmamda en büyük pay KVK’nındır.

Zafer ÖZDETİCİ
Aktif Yılları: 2007-2011
Yönetim Kurulu Başkanı

Emre SÜRMELİ
Aktif Yılları: 2005-2009
HİS/YK Üyesi/DK Üyesi

Yeni arkadaşlıklar, amatör ruh ile profesyonel organizasyonlar, insan ilişkileri, proje yönetimi, stres yönetimi gibi birçok alanda pratikler yapmış olduk KVK sayesinde. Üniversitedeki derslerden çok daha fazlasını hayatıma kazandırdı diyebilirim

İş hayatı öncesinde, kısa bir demosunu gösterdi iş hayatının. dikkat etmeniz gereken şeyler, organize olmak, iletişim kurmak, kayda değer bir takım çalışmalar yapabilmek. eğlencesi de artısı.

Okan HORUZ
Aktif Yılları: 2005-2008
Teknik Gezi Proje Lideri
Yönetim Kurulu Üyesi

Elif Eker ZEYFEOĞLU
Aktif Yılları: 2005-2009
10.Dönem YK Başkanı
9.Kalite Günleri Proje Lideri
8.Dönem İletişim Sorumlusu

Güzel arkadaşlıklar, geliştirici etkinlikler, keyifli zamanlar… İş hayatına yönelik de antrenman 🙂

KVK benim için aile demek. Her şeyden önce hala görüştüğüm dostluklar kazandırdı. Kendime güvenimi arttırdı, bir şeyleri başarabilmenin verdiği gururu tattırdı. Kendimi daha rahat ifade edebilme, toplumluluk önünde konuşabilme yetilerimi geliştirdi.

Ezgi GÜR
Aktif Yılları: 2006-2009
10.Kalite Günleri Proje Lideri
Yönetim Kurulu Genel Sekreteri

Naim Şener
Aktif Yıllar:2007-2010
10.Kalite Günleri Akıncıbaşı
2007-2009 Yönetim kurulu
2009-2010 Denetleme Kurulu

Yıldız’da bulunduğum 4 senemi fiili olarak içinde geçirdiğim; görevden göreve, takımdan takıma, eğlenceden eğlenceye koştuğum kulübüm. İyisiyle kötüsüyle çok güzel zamanlar geçirdik. Kişisel katkılarının tekrar altını çizmeyeceğim, herkes farkındadır artık; ama okul bittikten 5 yıl sonra bulunduğum yerden baktığımda, okuldan kalan bütün arkadaşlıklarımın temellerini kulüp çatısı altında attığımı söyleyebilirim.
İnsan her şeyi öğrenir, her eksiğini tamamlar ama bu kadar güzel arkadaşlıklardan yoksun kalmanın telafisi yok sanırım.
Biz büyük ve güzel bir aileyiz. Her zaman da öyle olması dileklerimle…

KVK okul içinde okuldur. Derslerde kazanamayacağınız tecrübeyi kazandırır. Daha da önemlisi dostluklar ve anılardır. Geçirdiğim her bir dakikayı özlemle anıyorum.

Serdar Yerlioğlu
Aktif Yıllar: 2009-2011
2009-2010 Finansal İşlerden Sorumlu Y.K Üyesi
2010-2011 Denetleme Kurulu Başkanı

Özge ÇEVNİ
Aktif Yıllar: 2011-2014
TIMES LQR

Is hayatinin bir simülasyonuydu. Dostluklar, değerli ekip arkadaşları ve sayısız tecrübe diyebilirim.

Öncelikle KVK’ nın bana kattığı en büyük değer tabii ki kazandırdığı çok özel dostluklar. KVK sayesinde YTÜ içerisinde kendime bir aile daha kazanmış oldum. Çok çalıştım, çok yoruldum, çok üzüldüm fakat en çok beraber çıkardığımız eserler ile gururlandım. Takım olarak çalışmayı, anlayışlı olmayı yeri geldiğinde de sert ve kavgacı olmayı KVK sayesinde öğrendim. Umarım bu gelenek yıllar boyunca sürer ve bizim mezunların yanına bir çok mezun daha eklenir. Sözlerimi bir KG klasiği olan Kalite Günleri hiç bitmesin! İle sonlandırıyorum. Kendinize iyi bakınız, emeğinize sahip çıkınız

Taylan Kurtoğlu
Aktif Yılları: 2011-2013
Sosyal Sorumluluk Projesi Lideri