• Sıkça Sorulan Sorular

Genellikle seminerler olmakla beraber ayrıca workshoplar, işe alı simülasyonları, çeşitli kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlaması, danışmanlık ve teknik geziden oluşmaktadır.

Yıldız Kampüsüne Beşiktaş Meydanı’ ndan ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’ ndan kalkan Kabataş veya Beşiktaş yönüne giden otobüslerle, Davutpaşa Kampüsü için Cevizlibağ Metrobüs Durağından 41AT, 85C ve ringlerimizden veya M1A metrosu ile ulaşabilirsin.

ESTIEM 31 ülkede 81 tane lokal gruba sahiptir. Bu ülkelerden herhangi birindeki etkinliğe başvurduğunda istediğin yere gidebilirsin.

KVK’ da aktif üye olabilmek için projelerimizde aktif olarak çalışman gerekmektedir. Peki nasıl aktif çalışan olursun? Projelerde görev alarak, verilen görevleri zamanında yerine getirerek, gelen maillere geri dönüşler yaparak ve kulüp içindeki insanlarla iletişimde olarak aktif çalışan olursun.

İş hayatında nelerle karşılaşabileceğinizi öğreneceksin, bunların yanında networkünüzü genişleteceksin ve firmalarla veya yöneticilerle iletişime geçtiğinde onlarla nasıl bir iletişim kuracağınızı öğreneceksin.

Tabiki de var. Başarılı bir eğitimci olmanın yolu başarılı iletişim kurmaktan geçer.

Etkinliklerimizin, kurumsal tavrımızın dışında biz de çok eğleniyoruz. Fasıllar, motivasyonel etkinlikler düzenliyoruz.

KVK bir aile gibidir. Her üyesi ailenin bir parçasıdır.

Kişisel gelişimene katkı sağlar, zaman yönetimini geliştirirsin ve en önemlisi kurumsal duruş kazandırır.

Kulübün işleyişinin devamı için hafif bir hiyerarşik yapı bulunmaktadır.

CEO’ larla mailleşebiliyorsun, konuşabiliyorsun ve gerekli durumlarda tanışabilirsin de.

Etkinliklerimizde gönüllü olarak görev alırsınız. Sizden hiçbir şey zorunlu olarak istenmez. Fakat gönüllü aldığınız görevlerinizin sorumluluğunu yerine getirmelisiniz.

Kulübümüzün çoğu üyesi Endüstri Mühendisleridir fakat sadece Endüstri öğrencileri çalışmıyor. Kimya, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik öğrencileri gibi bir çoğu bölümden üyemiz bulunmaktadır.

  • Tecrübeler Önemlidir !

    Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

  • En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü

    Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü,Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” seçildi.

Background Image