Türkiye’nin en prestijli ve tek uluslararası tedarik zinciri etkinliği olma özelliğine sahip International Supply Chain Camp, her sene tedarik zinciri ve lojistik alanından önde gelen isimleri öğrencilerle buluşturuyor. Alışılagelmiş salon etkinliklerinden farklı olarak interaktif fuar, teknik geziler, kariyer stantları, akademik oyunlar gibi içeriklere sahip olan etkinlik hem kamp hem salon kısmı olmasıyla iki farklı etkinliği aynı çatıda sunuyor. Gücünü köklü geleneklerinden alan etkinliğimiz 18.siyle 20-24 Şubat tarihlerinde sizlerle!

 

İki kısımdan oluşan etkinliğimizin Kamp kısmı uluslararası katılımcılarımızla 5 gün boyunca konaklamalı bir şekilde İngilizce olarak gerçekleşmektedir. Kamp kısmımızda tedarik zinciri ve lojistik konulu seminerler, workshoplar, vaka analizleri ve teknik geziler bulunmaktadır.

 

Tedarik zinciri ve lojistik alanının önde gelen isimlerini ağırladığımız Oditoryum kısmında ise firmaların üst düzey yöneticileriyle gerçekleşecek oturumlarımız, kariyer stantlarımız, eğlenceli ve interaktif fuarımız bulunmakta.

 

Geçtiğimiz Yıllardan Katılımcı Firmalarımızdan Bazıları;

– Netlog Logistics

– Turkish Cargo

– Microsoft

– Unilever

– Mondelez

– Pepsico

– Google

– DHL

– Ford

 

 

Sen de tedarik zinciri alanında kendini geliştirmek, sektörün öncüleri ile bir araya gelmek istiyorsan 18th International Supply Chain Camp’te yerini al!

 

Duyurular ve daha fazlası için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!