K V K

Yükleniyor

KVK nedir?

Amatör ruhla profesyonel işler başaran, kurumsal duruşa sahip, çalışırken eğlenen , fark yaratmayı, farkındalık kazanmayı amaç edinmiş, ulusal ve uluslararası çapta çalışmaları ile bilinen Mavi temalı Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübüdür.

 

Vizyon: ​Kalite ve Verimlilik Kulübü mezunu olmayı ayrıcalıklı kılmak.

Misyon: Her yönde kaliteli, girişim, gelişim ve yeniliğe açık, süreci iyileştiren ve sonuç odaklı, fark yaratabilen, farkındalık kazandırabilen, topluma ve kendine değer katan bireyler yetiştiren kurum haline gelmek.

Kulübümüz: girişimci YTÜ öğrencileri tarafından 18 Ocak 2000 tarihinde kurulmuştur. Resmi kuruluşu Ocak 2000’de gerçekleşmiş olsa da fiilen çalışmalarımız Ağustos 1998’den beri sürmektedir.

Amacımız: üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimlerine hem akademik hem de sosyal yönden çeşitli organizasyonlar ile katkıda bulunmak, okul içerisindeki sosyal etkinliklerini ve birbirleri arasında iletişimi kolaylaştırmak, iş dünyası ile öğrenciler arasında köprü vazifesi görmek, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde her alanda yetkin öğrencilerin yetişmesini sağlamak, vizyonumuz ise “Üniversitelerin ve Üniversitelilerin Kalite Merkezi Olmak”tır.

Niteliklerimiz

  • Eğitim ya da iş hayatlarını sosyal faaliyetlerle başarılı bir şekilde sürdüren ve sürekli kendini güncelleyen üye profilimiz,
  • Üyelerimize yeni fikirlerini hayata dökme fırsatı ve takım çalışması ruhunu aşılayan proje bazlı çalışma disiplinimiz,
  • Demokratik karar alma mekanizmalarımız,
  • İş dünyası, medya, akademisyenler ve üniversite öğrencileri ile olan sağlam ilişkilerimiz,
  • Bugüne kadar yaptığımız organizasyonlarda açıkça belli ettiğimiz “kaliteli, toplum odaklı” yapımızdır.

Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü, Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü dalında 1. olmuştur.

Kulübümüzün üyelerine sunduğu sadece eğitim niteliğindeki faaliyetler değil; bu faaliyetleri düzenleme, bir organizasyonun parçası olma, projenin içinde ve yönetiminde bulunma, takım ruhunu oluşturma ve takım yönetme fırsatlarını sunuyoruz.

Biz; amatör ruhunu en büyük itici güç olarak kullanan, yalın ve iletişimi güçlü organlara sahip bir öğrenci kulübüyüz.

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.