K V K

Yükleniyor

Sevgili Üniversiteli!
Üniversiteyi kazandın, şimdi sırada üniversiteli olmak var!
Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan Üniversite101 etkinliğimiz 21 Eylül’de seni bekliyor!

Genel olarak,

  • Üniversite hayatı nasıl yaşanır?
  • İş hayatına kendimizi nasıl hazırlarız?
  • Kendimizi nerede, nasıl ve hangi konularda geliştirmeliyiz?

gibi öğrencilerin ilerideki hayatlarında cevabına ihtiyaç duyacakları soruları yanıtlayacağız.

Her öğrencinin üniversite hayatını dolu dolu yaşayabilmesini amaçladığımız bu etkinlik, global şirketlerden üst düzey konuşmacıların katılımıyla bu sene de sitemiz üzerinden gerçekleşecek.

Etkinliğimiz sertifikalı ve ücretsiz olarak her üniversitelinin katılımına açıktır. Üniversite hayatını şekillendirmeye ve en verimli şekilde geçirmeye hazır mısın?

Duyurular ve daha fazlası için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.