K V K

Yükleniyor

İş Dünyası Ödülleri

Çeyrek asrını geride bırakan, Türkiye’nin en iyi ve en aktif iş ve kariyer kulübü olan Kalite ve Verimlilik kulübü bu sene ilk defa Yıldız İş Dünyası Ödülleri’ni düzenledi! Sektörünün enlerini taçlandıran Yıldız İş Dünyası Ödülleri, 20’yi aşkın kategori ile çıkış yaptı. Aralığın birinci haftasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da gerçekleşen ödül töreninde yılın enleri sizlerin oyları ile seçildi. Bu sene Yıldız İş Dünyası Ödülleri’nde; gala, kokteyl, müzik dinletisi, ödül töreni ve başarı hikayeleri yer aldı.

Kategorilerimiz: FMCG, E-Ticaret, Teknoloji, Sürdürülebilirlik, Banka, Enerji, Bilişim, Gıda, Girişim, Kozmetik/Kişisel Bakım, Otomotiv, Telekomünikasyon
Medya, Kargo, Danışmanlık, Savunma Sanayi, Sağlık, Giyim, Lojistik, Holding
Perakende, Sigorta, İnşaat, Sosyal Sorumluluk, Kampüs Dostu

Adayların açıklanmasının ardından (16-31 Ekim) 1-19 Kasım arasında oylamalar ytukvk.org websitemiz üzerinden gerçekleşti. Oylamanın ardından geri sayıma geçtiğimiz dönemde ise kazanalar açıklandı. Ödül törenimizde kazananlar ödüllerine kavuştu.

Detaylar için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.