K V K

Yükleniyor

Halkla İlişkiler Departmanı Nedir?

 Halkla İlişkiler Takımı, Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün görünen yüzünü oluşturan ve dış ilişkilerini yöneten departmandır.

 Kulübün kendisinin ve tüm etkinliklerinin tanıtımının en iyi şekilde yapılması için basılı ve dijital alanlarda tasarımları ve içerikleri üreten bir takımdır. Bu takımının bünyesinde Pazarlama Koordinatörü ve Grafik-Tasarım Koordinatörü bulunmaktadır.

 Dijital tanıtım kısmında sosyal medyaları aktif bir şekilde kullanmayı ve günceli sürekli takip ederek içerikler üretmeyi amaçlayan Halkla İlişkiler Takımı, bu içeriklerin bulunmasını ve yapılmasını sağlar. Bu noktada Instagram, Twitter, Facebook, Threads, LinkedIn ve YouTube hesaplarının aktif bir şekilde kullanılmasını sağlar ayrıca kulübün web sitesindeki güncellemeleri ve yenilikleri yapar. Kulübün bünyesinde bulunan tüm etkinliklerin ve faaliyetlerin materyallerinin tasarlanmasıyla ve nerelerde servis edileceğiyle ilgilenir. Afiş, broşür, branda, outdoor, reklamlar ve gazetelerle basılı alanda tanıtımlar gerçekleştirilir. Belediyeler, reklam, pr ve kreatif ajanslarla iletişimi sağlar. Etkinliklerimizde ağırlayacağımız ünlülerle olan iletişimlerle ilgilenir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerin kulüpleriyle olan irtibatı sağlar, etkinlikler düzenler. Yıl boyunca kulübün görünür yüzünün işleyişini ve sürdürülebilirliğini arttırmak amacıyla Tanıtım Takımı’nın kurar ve bu takımın işleyişi ile ilgilenir. Sene içerisinde grafik-tasarımı ve pazarlama konularının içinde bulunduğu bir bootcamp düzenler.

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.