K V K

Yükleniyor

ESTIEM Departmanı Nedir?

ESTIEM (Europen Students for Industrial Engineering and Management) departmanı, yıl içerisinde Avrupalı öğrencileri ağırlayarak uluslararası çapta düzenlediğimiz, akademik, kültürel, mesleki ve kişisel gelişim gibi birçok farklı alanda kendini geliştirme imkanı sunan ve bunu yaparken aynı zamanda yeni dostluklarlar edinidiğimiz ve bolca eğlendiğimiz departmandır. ESTIEM departmanı Local Responsible ve Activities Leader olmak üzere 2 kişiden oluşmaktadır. Yeni üyelerimiz yıl içerisinde düzenleyeceğimiz sayısız etkinlikler ile beraber kendilerini farklı alanlarda geliştirirken Avrupalı öğrenciler ile tanışma, samimi arkadaşlıklar edinme ve bol bol eğlenme şansını elde ederler. Bu süreçte daha aktif rol almak isteyen üyelerimiz PR takımı,CR takımı, HR takımı gibi çeşitli takımlara katılabilir etkinliği düzenleme kısmında aktif olarak rol alabilirler.

Ayrıca iş hayatınızla ilgili sorularınızı, kulüple ilgili sorularınızı ve benzeri birçok şeyi danışabileceğiniz hem de mentorluk programımız bulunmaktadır. Mentorluk Programı kapsamında Kalite ve Verimlilik Kulübünün yeni üyeleri KVK mezunlarından ve idari kurulundan oluşan geniş bir mentor havuzundan kendilerine en uygun olanı ile eşleştirilirler ve Mentorluk Programı sayesinde zorlandıkları her anda ulaşabilecekleri bir mentore sahip olabilirler.

Geçmiş senelerde gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

LXV Council Meeting Istanbul-Yildiz

Council Meeting Preparation Weekend

Local Group Exchange: Berlin, St. Petersburg, Dortmund, Barcelona, Munich, Lappeenranta

Be an HR Specialist for 4 Day

Members Forum

Academic Day Masterclass

Brain Trainer: Learning How to Learn

Sizler de tüm bu fırsatlardan yararlanmak için sene içindeki etkinliklerimize hazır olun!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.