K V K

Yükleniyor

Türkiye’nin en prestijli ve tek uluslararası tedarik zinciri etkinliği olma özelliğine sahip International Supply Chain Camp, her sene tedarik zinciri ve lojistik alanından önde gelen isimleri öğrencilerle buluşturuyor. 19th International Supply Chain Camp eş zamanlı gerçekleşecek 2 bölümden oluşan, tedarik zinciri ve lojistik alanına ilgisi olan ve bu alanda kariyer hedefleyen öğrenciler için gerçekleştirilen bir etkinliktir.
Oditoryum kısmı 2 gün süren, dünyanın önde gelen tedarik zinciri ve lojistik şirketlerinden üst düzey tedarik zinciri yöneticilerinin katıldığı şirket oturumları ve sunumlarının yanı sıra interaktif kariyer fuarı, workshoplar, networking oturumları gerçekleştirilen bölümüdür.
Kamp kısmı ise dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası katılımcıların 5 gün boyunca otelde konaklama imkanının yanı sıra dünynın en prestijli ve bilindik şirketlerinden katılan tedarik zinciri uzmanları tarafından verilen İngilizce akademik düzeyde oturumlar, workshoplar, case studyler, teknik geziler, eğlenceli akşam aktiviteleri ve city tour konseptlerini içeren bölümüdür.
Geçtiğimiz Yıllardan Katılımcı Firmalarımızdan Bazıları;
• Netlog Logistics
• MSC Grubu
• Haier Europe
• Turkish Cargo
• Microsoft
• Unilever
• Mondelez
• Pepsico
• Google
• DHL
• Ford
18 yıldır başarıyla gerçekleşen, gücünü köklü geleneklerinden alan ve “En İyi Konsept Etkinlik” dalında 1.lik ödülü alan proje International Supply Chain Camp Şubat ayının 2. Haftasında katılımcılarını bekliyor!
Sen de tedarik zinciri alanında kendini geliştirmek, sektörün öncüleri ile bir araya gelmek istiyorsan 19th International Supply Chain Camp’te yerini al!
Duyurular ve daha fazlası için https://www.instagram.com/ytuscckvk/?hl=tr takip etmeyi unutmayın!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.