K V K

Yükleniyor

KVK Akademi Departmanı Nedir?

 KVK Akademi, Kalite ve Verimlilik Kulübü üyelerine, iş ve sosyal hayatları boyunca kullanabilecekleri önemli becerileri kazandırmayı, kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı ve motivasyonlarını yüksek tutmayı amaçlayan kapsamlı bir programdır.

Akademimizin Sunduğu Olanaklar:

Teknik Geziler ve Ofis Ziyaretleri: İş dünyasını ve şirketleri yakından tanımanızı sağlayacak teknik geziler ve ofis ziyaretleri düzenliyoruz.

Uygulamalı ve Teknik Eğitimler: Kariyerinizin temelini oluşturacak uygulamalı ve teknik eğitimler sunuyoruz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri: Her alanda başarılı olmanızı destekleyecek kişisel gelişim eğitimleri düzenliyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri: Topluma katkıda bulunma fırsatları sunan sosyal sorumluluk projeleri ile duyarlılık geliştiriyoruz.

Motivasyon Aktiviteleri: Takım ruhunu güçlendiren ve motivasyonunuzu artıracak etkinliklerle sizi destekliyoruz.

Kaynaşma Etkinlikleri: Kulüp üyeleri arasındaki ilişkileri güçlendiren kaynaşma etkinlikleri düzenliyoruz.

Eğlenceli Atölyeler: Eğlenerek öğrenebileceğiniz ve zaman geçirebileceğiniz atölye çalışmaları ile becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Show Yourself Projesi: İş dünyasına adım atmaya hazırlık olarak, işe alım simülasyonları, iş hayatına hazırlık, hayalini kurduğunuz firmalarla birebir tanışma fırsatı ve staj imkanı gibi özel fırsatları içeren Show Yourself Projesi ile sizi profesyonel dünyaya hazırlıyoruz.

KVK Akademi’nin ana hedefi, kulüp üyelerini yaratıcı, kendini ve çevresini geliştiren, geniş deneyimlere sahip, yeniliklere açık bireyler olarak yetiştirmektir. Bu sayede iş ve sosyal hayatlarına katkıda bulunacak donanımla yetişmelerini sağlamak en önemli misyonumuzdur.

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.