K V K

Yükleniyor

Projeler Departmanı Nedir?

Projeler Departmanı, aktif bir şekilde yıl içinde düzenlediğimiz, iş ve kariyer alanında en iyiyi hedeflediğimiz, kendini bir adım ileri atarak geliştirmek isteyen herkesin katıldığı ve yoğun ilgi gören ödüllü etkinliklerimizin ortaya çıkmasında aktif rol oynayan, süreçlerini yöneten departmandır. Proje liderleri sorumlu oldukları etkinliklerin içeriğinden, temasından, sponsorluk süreçlerinden, takımlarından tanıtımından ve bürokratik süreçlerinden sorumludur.

Kalite ve Verimlilik Kulübü farklı sektörlerin güncel konularına değinerek oluşturduğu eşsiz projelerini yalnızca liderleri ile değil aktif olarak rol almak isteyen üyeleriyle beraber hayata geçirir. Her etkinlik için oluşturulan içerik ve organizasyon takımlarına bu unutulmaz tecrübeyi yaşamak isteyen tüm üyeler katılabilir, bu sayede gerçek bir projenin oluşumunun her aşamasında bulunarak etkinliğin mimarlarından biri olmanın haklı gurunu yaşayabilirler. Etkinliklerin içinde organizasyon takım üyesi olarak bulunan üyeler kendilerini geliştirecekleri, keşfedecekleri, inisiyatif alacakları bir deneyimi edinme fırsatı bulabilirler. İş dünyasının simülasyonunu en gerçekçi haliyle yaşatarak her aktif üyemizin kariyer yolculuğuna sağlam adımlar atmasını ve yüksek bir motivasyonla bu yolda devam etmesini sağlamak adına yoğun bir etkinlik takvimimiz vardır.

Bu sene projeler departmanının sorumluluğunda gerçekleşecek olan projelerimiz:

 

-Yıldız İş Dünyası Ödülleri

-Marketing Summit

-19th International Supply Chain Camp

-Zirvedekiler

-Case Yıldız

-StarsUp’24

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.