K V K

Yükleniyor

MARKETING SUMMIT

“Türkiye’nin En İyi İş ve Kariyer Kulübü” ve “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” unvanlarına sahip Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en köklü öğrenci kulübü olan Kalite ve Verimlilik Kulübü, heyecanla beklenen ilk etkinliklerinden birine hazırlanıyor: Marketing Summit!

Marketing Summit, pazarlama dünyasının büyüleyici yolculuğuna bir kapı aralayacak. Yükselen ve değişen pazarlama alanıyla ilgilenen öğrencileri, bu alandaki uzmanlarla bir araya getirerek bilgi paylaşımının en zirvesine taşıyacak. Aynı zamanda, genç yeteneklerin pazarlama dünyasındaki güncel gelişmeleri takip etmelerini ve değişen dünyaya ayak uydurmalarını sağlayacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek Marketing Summit etkinliğinde, sizi bekleyen harika deneyimler şunlar:

  • İş dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı oturumlar ve paneller,
  • Sektörün devleriyle tanışma fırsatı sunacak kariyer fuarı,
  • Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak workshop’lar ve işe alım simülasyonları,
  • Eğlence dolu interaktif fuaye alanı ve sürpriz aktiviteler,
  • Günün sonunda herkesin heyecanla beklediği, ünlü konuşmacıların yer aldığı oturumlar.

Sen de bu eşsiz fırsatları kaçırma! Marketing Summit’e katıl ve iş dünyasının nabzını tutup kariyerine yeni bir perspektif kazandırma şansını yakala. Duyurular ve daha fazlası için instagram sayfamızı takip etmeyi unutma!

BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.